Harriett Yearsley
Tuesday, January 17, 2012
Why are Pecans so expensive?
Like $15 per pound.. ridiculous. Is it because they are expensive to make? And same with Bell Peppers, those things are overpriced also.
No comments:
Post a Comment
Newer Post
Older Post
Home
Subscribe to:
Post Comments (Atom)
No comments:
Post a Comment